DIVADLO V MŠ

V pondělí 20.11.2017 v 10,15 hodin přijede do naší mateřské školy divadelní společnost ÚSMĚV Ludmily Frištenské s pohádkou: „KRAKONOŠOVA MLHA.“ Vstupné bude uhrazeno z finančních prostředků SRPDŠ.

KERAMIKA V DDM PELÍŠEK

Děti z třídy Medvíďat půjdou ve středu 15.11.2017 od 8,15 hodin se svými učitelkami tvořit z keramické hlíny do domu dětí a mládeže Pelíšek. Na sebe dětem připravte starší tričko nebo zástěrku. Poplatek 30 Kč za dítě bude hrazen z fondu SRPDŠ.

Od 10,00 hodin půjdou tvořit děti z třídy Veverek.

VÁNOČNÍ FOTO – MENDŘICKÝ

Děti přijde v úterý 14.11. 2017 v 9,00 hodin vyfotografovat Pavla Mendřická z jilemnického fotoateliéru. V případě zájmu o vánoční foto svého dítěte  si je můžete objednat na nástěnce v šatně MŠ.

VÁNOČNÍ FOTO – BLAŽKOVÁ

V úterý 7.11.2017 v 8,00 hodin přijde do MŠ fotografka Lucie Blažková. Zájemci o foto svého dítěte s vánočním motivem si mohou napsat své požadavky na nástěnce v šatně.

ANGLICKÝ JAZYK

Výuka anglického jazyka probíhá v naší mateřské škole 2x týdně. Vede ji zkušená lektorka angličtiny p. Kateřina Harvey Smetanová.

MUZIKOTERAPIE

Děti s hudebním nadáním a zájmem o sborový zpěv a muzicírování se scházejí každé úterý od 9,30 hodin v tělocvičně MŠ s paní učitelkou Ilonou Mejsnarovou. Zde zpívají oblíbené lidové i umělé písničky s doprovodem na klavír, dětské rytmické nástroje i na tělo. Seznamují se se základy správného dýchání a hlasové techniky.