Dotazník MAP pro občany

Dovolujeme si Vás požádat o vyplnění a o spolupráci v rozšíření dotazníku, který se týká MAP ORP Vrchlabsko. Dotazník je určen pro rodiče, prarodiče, pedagogy ale i jinou širokou veřejnost a týká se školství v ORP Vrchlabí. Čas na vyplnění je do konce dubna. Odkaz najdete na stránkách Svazku obcí Horní Labe: https://www.sohl.cz/map%2Dii%2Ddotaznik%2Dpro%2Dobcany/d-2726

Přímý odkaz na dotazník je zde:

Dotazník MAP pro občany

Aktuálně

Úkol pro rodiče a děti

Chystáme se vytvořit z mateřské školy výstavní síň plnou draků, a proto prosíme, abyste doma spolu s dětmi vyrobili draka (nemusí být létavý, bude na výzdobu) a přinesli do školky.

Na dráčky se těšíme a přejeme spoustu hezkých chvil při společném tvoření!

Dravci a divadlo v MŠ

V galerii jsou umístěny fotky z obou akcí.

Do mateřské školy přijede v pondělí 11. 10. divadlo s pohádkou Domku, domku, domečku a v úterý 12. 10. se děti mohou těšit na přehlídku dravců. Obojí od 9:00 po dopolední svačině.

Fotbalový turnaj

V galerii jsou umístěny fotky z turnaje.

Pouze pro předškoláky (Medvíďata): Ve čtvrtek 9. 9. v 9 hodin se koná fotbalový turnaj mateřských škol doplněný o soutěžní stanoviště. Odchod z MŠ v 8 hodin. Svačina bude ze školky, pitný režim též zajištěn.