Informace o provozu MŠ od 26.4.2021

Na základě Mimořádného opatření ze dne 19. dubna 2021 Č.j.: MZDR 14600/2021-3/MIN/KAN je udělena výjimka v provozu mateřských škol Královéhradeckého a Karlovarského kraje a je povolena osobní přítomnost dětí na předškolním vzdělávání v mateřské škole.

Provoz mateřské školy od 26.4.2021

• mateřskou školu mohou navštěvovat všechny děti
  • děti se již nebudou testovat
  • není omezen počet dětí ve třídě – děti budou ve svých třídách

Všechna ostatní hygienická opatření zůstávájí v platnosti:

• neshlukovat se v šatně a pobývat zde pouze po nezbytnou dobu
  • respirátor pro osobu, která doprovází dítě (s dítětem pouze jedna doprovázející osoba)
  • dodržování rozestupů
  • desinfekce

Provoz mateřské školy je zabezpečen dle zvýšených hygienických nároků. Žádáme rodiče, aby upravili dobu pobytu dětí v mateřské škole na nezbytně nutnou – ideálně nejdéle do odpolední svačiny, kdy jsou děti ve svých třídách. (viz režim dne)

Od 15.30hod. již probíhají společné hry dětí ze všech tříd.

Fotbalový turnaj

Pouze pro předškoláky (Medvíďata): Ve čtvrtek 9. 9. v 9 hodin se koná fotbalový turnaj mateřských škol doplněný o soutěžní stanoviště. Odchod z MŠ v 8 hodin. Svačina bude ze školky, pitný režim též zajištěn.

Schůzka pro rodiče

Informace o schůzce pro rodiče, která se uskuteční dne 7.9. od 16,00 se dozvíte v následujícím článku.

Výsledky přijímacího řízení

Seznam nově přijatých dětí od školního roku 2021/2022 naleznete v článku Výsledky přijímacího řízení