Jaké bylo bruslení + videa

Předškoláci se 12. 1. účastnili šesté konečné lekce bruslení na zimním stadionu. Poslední společné pády na ledu, společné pocity úspěchu ze zvládnuté jízdy a také poslední nekonečné sbírání barevných balónků.

Chvíle to byly občas napínavé a nejisté. Není divu, led si s dětmi kolikrát dělal, co chtěl. Bylo třeba velkého úsilí obtíže překonat, tělesného i vnitřního. Nakonec ta natlučená kolena za to stála. Hrazdiček k podpěře bylo při šesté lekci potřeba jen malinko. Všichni se vypracovaly k velkým pokrokům, ať začátečníci nebo zkušenější bruslaři.

Také trenéři odvedli dobrou práci, k dětem byli trpěliví a přátelští. Časy to byly pozitivně užité, pěkná byla i podpora dětí mezi sebou. Zkuste se jich zeptat, zda si pamatují, jaké číslo měla naše šatna. ….. (7)

Ve školce po závěrečném bruslení na děti čekal Sokolík Pepík, se kterým jindy tak pilně cvičí. Dostalo se jim upřímné pochvaly za zvládnutí lekcí a podání křídla s gratulací a zaslouženou odměnou.

Velice děkujeme rodičům, kteří se podíleli na pomoci s převozem bruslí: paní Hančové, paní Dvořákové, panu Zemanovi a panu Štolfovi.

Videa z posledního bruslení při hře s kruhy a při sbírání balónků. Fotky v galerii. 🙂

Aktuálně

Akce únor

1. 2. Veverky - vycházka ke krmelci

2. 2. Medvíďata - vycházka ke krmelci

20. 2. Předškoláci - program KRNAP Koloběh vody

22. 2. Karneval - v dopoledních hodinách

Fotografie naleznete průběžně v galerii.

Týdenní plány pravidelně k nahlédnutí

Milí rodičové,
v sekci Pro rodiče -> Týdenní plán můžete pravidelně nahlížet, jaké činnosti máme v konkrétním týdnu s dětmi naplánované a na co se mohou těšit. Zápis je aktualizován každý týden v pondělí/úterý.