TURISTICKÁ VYCHÁZKA MEDVÍĎAT

Ve čtvrtek 17.10. v 9,00 hodin odcházejí děti 3. třídy „Medvíďata“ se svými učitelkami na dlouhou vycházku směr Herlíkovice. S sebou si děti vezmou do batůžku: pláštěnku, kapesník, pití a malou dobrůtku. Svačinu děti dostanou ze školky.

VÁNOČNÍ FOTOGRAFOVÁNÍ – LUCIE BLAŽKOVÁ

V PÁTEK 8.11. V 8,30 HOD. FOTOGRAFUJE VAŠE DĚTI P. LUCIE BLAŽKOVÁ. MŮŽETE JE ZAPSAT NA HLAVNÍ NÁSTĚNCE V ŠATNĚ MŠ.

VÁNOČNÍ FOTOGRAFOVÁNÍ – PETRA MENDŘICKÁ

V ÚTERÝ 5.11. V 8,30 HOD. PŘIJDE DĚTI NAŠÍ MŠ VYFOTOGRAFOVAT P. PETRA MENDŘICKÁ Z JILEMNICKÉHO ATELIÉRU. MÁTE-LI ZÁJEM O VÁNOČNÍ FOTO SVÝCH DĚTÍ, NAPIŠTE JE NA HLAVNÍ NÁSTĚNKU V ŠATNĚ.

PŘEDNÁŠKA KRNAP

Ve středu 23.10. v 11,00 hodin se koná v naší MŠ pro děti z 3. třídy „Medvíďata“ přednáška p. Kamily Nývltové z oddělení Environmentální výchovy. Téma: „Jak rostliny cestují.“

ŠKOLA V POHYBU

Ve čtvrtek 10.10. v 9,30 hod. proběhne v tělocvičně MŠ cvičení Medvíďat s p. Plevou v rámci projektu: „ŠKOLA V POHYBU“

PLAVÁNÍ MEDVÍĎAT

Od středy 11.9.2019 předškoláci z třídy „Medvíďat“ jezdí 1x týdně na plavecký kurz – celkem 10 lekcí.

Odjezd autobusu vždy v 7,45 hod. od MŠ. Podrobnější informace jsou v šatně na nástěnce 3. třídy.

ANGLICKÝ JAZYK

Výuka anglického jazyka probíhá v naší mateřské škole 2x týdně. Vede ji zkušená lektorka angličtiny p. Kateřina Harvey Smetanová.

MUZIKOTERAPIE

Děti s hudebním nadáním a zájmem o sborový zpěv a muzicírování se scházejí každé úterý od 9,30 hodin v tělocvičně MŠ s paní učitelkou Ilonou Mejsnarovou. Zde zpívají oblíbené lidové i umělé písničky s doprovodem na klavír, dětské rytmické nástroje i na tělo. Seznamují se se základy správného dýchání a hlasové techniky.