Nápady na činnosti s dětmi, 29.3.-4.4.

Vzhledem k uzavření mateřské školy pro Vás máme několik námětů pro práci s dětmi v této nelehké době. Vypracované práce můžete přinést do školy každý den od 8:00 do 12:00, případně je můžete vhodit do poštovní schránky.

Pokud půjdete s dětmi okolo MŠ, čeká na ně překvapení v oknech budovy, které pro ně učitelky připravily – snad jim kytičky a veselé včeličky udělají radost. Proto vyhlašujeme počtářskou soutěž. Kolik včeliček zdobí mateřskou školu? Je to těžký úkol, ale společně s rodiči jej jistě zvládnete. Počítání rozdělíme na přízemí a 1.patro (děti hledají včeličky a rodiče počítají). Své výsledky počítání zasílejte na email mateřské školy.

Přejeme Vám pevné zdraví, hodně radosti při plnění úkolů a slunečné dny. Všechny paní učitelky se již těší, až se zase sejdou s dětmi v MŠ.

Fotbalový turnaj

Pouze pro předškoláky (Medvíďata): Ve čtvrtek 9. 9. v 9 hodin se koná fotbalový turnaj mateřských škol doplněný o soutěžní stanoviště. Odchod z MŠ v 8 hodin. Svačina bude ze školky, pitný režim též zajištěn.

Schůzka pro rodiče

Informace o schůzce pro rodiče, která se uskuteční dne 7.9. od 16,00 se dozvíte v následujícím článku.

Výsledky přijímacího řízení

Seznam nově přijatých dětí od školního roku 2021/2022 naleznete v článku Výsledky přijímacího řízení