komentářů 8

1. Lenka & Nicolínka Kalvodovi:

Milá paní ředitelko, milé paní učitelky, šikovná paní kuchařko 🙂

Moc bych Vám chtěla poděkovat za krásný přístup k Nicolce a celkově ke všem dětem, o které se tak krásně staráte a věnujete jim svůj čas.
    Budeme na vaši školku vzpomínat jen v tom nejlepším a bude nám po vás všech opravdu moc smutno 🙁 Bylo nám u vás moc krásně :).
    Přejeme vám hodné dětičky a mnoho dalších školkových úspěchů 🙂

Děkujeme vám.

Lenka & Nicolka Kalvodovi.

2. Hana jebavá:

Dobrý den, chtěla bych tímto poděkovat celému personálu školky za všechny předvánoční a vánoční akce, které jste dětem připravili a stále připravujete. Ráda bych také poděkovala za spolupráci s lyžařskou školou Lenka. Přístup instruktorů k celému kurzu a péče, kterou dětem věnovali, mě přesvědčili, že jsme si vybrali správně. Celý týden se o skvělý program staral hodný čaroděj, a závěrečné hledání pokladu s pirátem Kebrlákem, bylo pro všechny děti opravdovou zábavou. Instruktoři odvedli svoji práci víc, než výborně, a už teď se těším na jejich další akce. Doufám, že spolupráce s takovými nadšenci bude trvat i příští roky. Díky tedy i za velkou nabídku mimoškolkových aktivit. Hana Jebavá

3. Hladíková Radka:

Dnes jsem jukla na fotky, úžasné, vtipné. Moc děkuji za super školkovou stránku, vše co potřebujeme najdeme :-D. Kubík je ve školce rád, má úžasnou p.učitelku Mirku.
    Moc děkuji za vše.

4. Veronika:

Dobré odpoledne
    Chtela bych se zeptat, kdy bude zapis do MS
    Dekuji

5. Miroslava Jebavá:

Dobrý den,
    Zápisy do mateřských škol ve Vrchlabí probíhají koncem května. Přesný termín bude brzy oznámen. Hned po obdržení informace budeme rodiče informovat zde i přímo v mateřské škole na nástěnce. Přesnou informaci bude možné také získat z místního časopisu.

6. Lucie Peštová:

Tímto bych ráda poděkovala celému „dámskému teamu“ za úžasný školní rok 2014 – 2015, ve kterém jste se věnovaly svým svěřenečkům.Velké díky za akce pořádané pro děti a následné zdokumentování.
    S přáním krásného dne a letních prázdnin maminka Elinky

7. Anonym:

Dobrý den. Napadl nás jeden tip na výlet. Nevím zda jste tam už byli. Jmenuje se to šťastná země u Turnova. Našim dětem se tam velice líbí a není to daleko. Veliká zábava pro všechny věkové kategorie.

8. Lucie:

Dobrý den,kdy budou na těchto stránkách fotky z divadelního představení?Jak jsou vystavené v šatně…děkuji

Zanechat vzkaz

Blue Captcha Image