Platby

Způsob platby: měsíčním trvalým příkazem na účet mateřské školy nebo v hotovosti u provozní školní jídelny (pouze výjimečně)

Číslo účtu

ČSOB
181998761 / 0300

Variabilní symbol

osobní číslo dítěte přidělené v MŠ

Školné

416,- Kč/měsíc

Děti, které dosáhnou pátého roku věku se od následujícího školního roku vzdělávají v mateřské škole bezúplatně a také děti, jejichž zákonní zástupci požádají a doloží důvody k prominutí úplaty (sociální znevýhodnění, zdravotní postižení).

Stravné
děti do 6 let

Dopolední svačina

7 ,-

Oběd

20 ,-

Odpolední svačina

7 ,-

Celkem

34 ,-

Stravné – děti, které ve šk. roce 2020/2021 dovrší 7 let (děti s OŠD)

Dopolední svačina

8 ,-

Oběd

23 ,-

Odpolední svačina

8 ,-

Celkem

39 ,-
  • Neodhlášenou stravu je možné vyzvednout v 11,00 hod. ve ŠJ (pouze 1. den).
  • Stravné je nutné uhradit nejpozději do 20. předchozího měsíce, v němž bude dítě stravu odebírat. Školné do 15. stávajícího měsíce.
  • Přeplatky a nedoplatky rodiče zjistí na nástěnce v šatně pod číslem dítěte nebo se mohou informovat u provozní ŠJ každou středu od 12 – 16 hod. v kanceláři ŠJ (boční vchod do budovy mateřské školy – z hlavní ulice).

Informace k návratu dětí do škol

Podrobné informace k návratu dětí do škol naleznete v následujících článcích:

1. Informace k návratu dětí do škol
  2. Informace o organizaci a podmínkách testování

Zápis do MŠ

Veškeré informace k organizaci zápisu najdete v článku "Zápis do MŠ pro rok 2021".

Distanční vzdělávání

Náměty na práci dětí během uzavření škol naleznete v sekci Články.

Plán dovolených během letních prázdnin

Plán dovolených vrchlabských školek během letních prázdnin si můžete prohlédnout v následujícím  souboru