I. třída - zajíčci

Nejmladší děti, zpravidla děti ve věku od 3 do 4 let, počet dětí nepřesahuje 16. V této třídě jsou též vzdělávány děti mladší tří let, pro které je přípraven samostatný vzdělávací plán. Děti pobývají v malém kolektivu, v rodinné pohodě s jednou paní učitelkou. Dle potřeby vypomáhají pí učitelce ostatní učitelky, chůva nebo asistentka.

II. třída - veverky

Zpravidla děti ve věku od 4 do 5 let případně do 6 let věku, počet dětí ve třídě nepřesahuje 25.

III. třída - medvíďata

Zpravidla děti ve věku od 5 do 6 let a děti s OŠD, počet dětí nepřesahuje 25. S dětmi s OŠD individuálně pracuje v průběhu dne školní asistent.

Při organizaci aktivit náročných na bezpečnost dětí je zajištěno souběžné působení nejméně dvou paní učitelek. Ve třídě, kde pracuje ředitelka školy je zaměstnána učitelka na zkrácený úvazek, která se dle potřeb překrývá v pedagogické práci s druhou paní učitelkou a doprovází děti při pobytu venku.

Červnové akce

1.6. Den dětí na školní zahradě v dopoledních hodinách

8.6. Společné závěrečné focení na zahradě 9:00

9.6. Školní výlet - odchod z MŠ 8:10 - více zde