I. třída - zajíčci

Nejmladší děti, zpravidla děti ve věku od 3 do 4 let, počet dětí nepřesahuje 16. V této třídě jsou též vzdělávány děti mladší tří let, pro které je přípraven samostatný vzdělávací plán. Děti pobývají v malém kolektivu, v rodinné pohodě s jednou paní učitelkou. Dle potřeby vypomáhají pí učitelce ostatní učitelky, chůva nebo asistentka.

II. třída - veverky

Zpravidla děti ve věku od 4 do 5 let případně do 6 let věku, počet dětí ve třídě nepřesahuje 25.

III. třída - medvíďata

Zpravidla děti ve věku od 5 do 6 let a děti s OŠD, počet dětí nepřesahuje 25. S dětmi s OŠD individuálně pracuje v průběhu dne školní asistent.

Při organizaci aktivit náročných na bezpečnost dětí je zajištěno souběžné působení nejméně dvou paní učitelek. Ve třídě, kde pracuje ředitelka školy je zaměstnána učitelka na zkrácený úvazek, která se dle potřeb překrývá v pedagogické práci s druhou paní učitelkou a doprovází děti při pobytu venku.

Fotbalový turnaj

Pouze pro předškoláky (Medvíďata): Ve čtvrtek 9. 9. v 9 hodin se koná fotbalový turnaj mateřských škol doplněný o soutěžní stanoviště. Odchod z MŠ v 8 hodin. Svačina bude ze školky, pitný režim též zajištěn.

Schůzka pro rodiče

Informace o schůzce pro rodiče, která se uskuteční dne 7.9. od 16,00 se dozvíte v následujícím článku.

Výsledky přijímacího řízení

Seznam nově přijatých dětí od školního roku 2021/2022 naleznete v článku Výsledky přijímacího řízení