I. třída - zajíčci

Nejmladší děti, zpravidla děti ve věku od 3 do 4 let, počet dětí nepřesahuje 16. V této třídě jsou též vzdělávány děti mladší tří let, pro které je přípraven samostatný vzdělávací plán. Děti pobývají v malém kolektivu, v rodinné pohodě s jednou paní učitelkou. Dle potřeby vypomáhají pí učitelce ostatní učitelky, chůva nebo asistentka.

II. třída - veverky

Zpravidla děti ve věku od 4 do 5 let případně do 6 let věku, počet dětí ve třídě nepřesahuje 25.

III. třída - medvíďata

Zpravidla děti ve věku od 5 do 6 let a děti s OŠD, počet dětí nepřesahuje 25. S dětmi s OŠD individuálně pracuje v průběhu dne školní asistent.

Při organizaci aktivit náročných na bezpečnost dětí je zajištěno souběžné působení nejméně dvou paní učitelek. Ve třídě, kde pracuje ředitelka školy je zaměstnána učitelka na zkrácený úvazek, která se dle potřeb překrývá v pedagogické práci s druhou paní učitelkou a doprovází děti při pobytu venku.

Informace k návratu dětí do škol

Podrobné informace k návratu dětí do škol naleznete v následujících článcích:

1. Informace k návratu dětí do škol
  2. Informace o organizaci a podmínkách testování

Zápis do MŠ

Veškeré informace k organizaci zápisu najdete v článku "Zápis do MŠ pro rok 2021".

Distanční vzdělávání

Náměty na práci dětí během uzavření škol naleznete v sekci Články.

Plán dovolených během letních prázdnin

Plán dovolených vrchlabských školek během letních prázdnin si můžete prohlédnout v následujícím  souboru