Vybavení

Mateřská škola je zřízena v historické budově. Prostory tříd jsou vybaveny efektivně s ohledem na omezené prostorové možnosti. Třídy jsou zařízeny vkusným dětským nábytkem a doplněny množstvím hraček i didaktických pomůcek k rozvoji a vzdělávání dětí. Vše je uzpůsobeno potřebám dětí k podpoře jejich
samostatnosti.

V posledních letech byla vybudována nová ložnice pro děti I. třídy a dovybavila se relaxační místnost pro děti novým zařízením. Rozšířily se také úložné prostory v dětských šatnách a ve druhém patře prostory pro skladování ložního prádla. Průběžně se vyměňují nevyhovující podlahové krytiny za nové. Modernizují se umývárny pro děti, vybavení jídelny a dětské šatny. Velkých změn se dočkala i školní zahrada – instalace bezpečných dopadových ploch, které omezily prašnost a nové hřiště od firmy 4SOFT.

Přízemí:

V přízemí se nachází I.třída, šatny dětí, kuchyň s jídelnou a kancelář provozní pracovnice ŠJ.

První patro:

V prvním patře najdeme II. a III. třídu vlastními hygienickými zařízeními  a tělocvičnu.

Druhé patro:

V nejvyšším patře se nachází ložnice pro děti z I. a II. třídy, relaxační místnost pro děti s menší potřebou spánku, kancelář ředitelky mateřské školy.

Zahrada:

Zahrada je účelně vybavena pro pohybové aktivity dětí houpačkami, průlezkami, skluzavkou, pružinovými houpačkami, pískovištěm a vybavením pro míčové hry.

Červnové akce

1.6. Den dětí na školní zahradě v dopoledních hodinách

8.6. Společné závěrečné focení na zahradě 9:00

9.6. Školní výlet - odchod z MŠ 8:10 - více zde