Nápady na činnosti s dětmi, 1.3.-7.3.

Vzhledem k uzavření mateřské školy pro Vás máme několik námětů pro práci s dětmi v této nelehké době. Vypracované práce můžete přinést do školy každý den od 8:00 do 12:00, případně je můžete vhodit do poštovní schránky.

Pokud půjdete s dětmi okolo MŠ, čeká na ně překvapení v oknech budovy, které pro ně učitelky připravily – snad jim kytičky a veselé včeličky udělají radost. Proto vyhlašujeme počtářskou soutěž. Kolik včeliček zdobí mateřskou školu? Je to těžký úkol, ale společně s rodiči jej jistě zvládnete. Počítání rozdělíme na přízemí a 1.patro (děti hledají včeličky a rodiče počítají). Své výsledky počítání zasílejte na email mateřské školy.

Přejeme Vám pevné zdraví, hodně radosti při plnění úkolů a slunečné dny. Všechny paní učitelky se již těší, až se zase sejdou s dětmi v MŠ.

Lednové akce

6. 1. 9:00 - Medvíďata - 4. bruslení

10. 1. - 14. 1. - Lyžařský výcvik (pro přihlášené děti)

31. 1. 9:00 - Medvíďata - 5. bruslení - náhradní termín

18. 1. 10:45 - Divadlo v MŠ - V zemi skřítků, víl a obrů - přeloženo na 18. 2.

24. 1. 9:00 - Medvíďata - přednáška KRNAP Koloběh vody v přírodě

25. 1. 8:45 - Hudební divadlo v MŠ - Muzikantský rok