Veverky a měsíc březen

Děti ze třídy veverek využívaly slunečních dní a často chodily za teplými paprsky na kopec. Byla tam nádherná vyhlídka, a hlavně parádní kmen, který se v jednu chvíli proměnil v autobus a v další chvíli na policejní stanici.

Po cestě na kopec potkávaly první květiny – bledulky, sněženky, fialky a dokonce pampelišku. Byla radost vidět, jak se příroda probouzí. Samy probudily rostlinky vlastní, o které pečovaly a měly se doslova jako v bavlnce.

A kdyby je z té přírody či ze světa zajímalo něco dalšího, dobře vědí, že se mohou podívat do knih. Březen je měsíc knih a po společném hraní a povídaní o knihách se k nim umí pěkně chovat a taky je roztřídit. Některé jsou o vaření, některé třeba o zvířatech. K prohlédnutí jich je spousty, ale nejlepší jsou ty o dinosaurech… Tam je, panečku, zajímavých obrázků…

Ačkoli to venku chvílemi tak nevypadá, jaro přivítaly úspěšně. Aby ne, měly k němu zlatý klíč a ten rozhodně funguje!

Více v galerii..

Akce prosinec